Jeste�my na Google+
Google+

Struktura firmy

Producent reklam BALANDA. Struktura firmy

BALANDA to producent reklamy zewnętrznej, który może pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, lecz również szerokim gronem zadowolonych Klientów. Celem naszego funkcjonowania jest stały rozwój i poszerzanie zasięgu wpływów poprzez doskonalenie oferty i kwalifikacji pracowników. Poniżej przedstawiamy informacje na temat struktury organizacyjnej naszej firmy oraz numery kontaktowe do reprezentantów poszczególnych działów.

Dział Handlowy
Poczta@balanda.pl

Kierownik Działu Handlowego: Jerzy Sułecki, Jerzy.Sulecki@balanda.pl, tel. 58/551-51-86 w. 12

Specjalista ds. Obsługi Klienta: Justyna Dorszyńska, Justyna.Dorszynska@balanda.pl, tel. 58/551-51-86 w. 25

Koordynator Projektu: Jacek Śmigiel, Jacek.Smigiel@balanda.pl, tel. 58/551-51-86

Grafik: Marcin Jamrógiewicz, Marcin.Jamrogiewicz@balanda.pl, tel. 58/551-51-86 w.15

Grafik: Dariusz Rzepa, Dariusz.Rzepa@balanda.pl, tel. 58/551-51-86 w. 24

Specjalista ds. Logistyki: Piotr Herman, Piotr.Herman@balanda.pl, tel. 58/551-51-86 w. 14

Dział Produkcji
Produkcja@balanda.pl

Kierownik Działu Produkcji: Grzegorz Paradowski, Grzegorz.Paradowski@balanda.pl, tel. 58/551-51-86 w. 19

Dział Administracyjny

Recepcja: Agnieszka Kasprzak, Recepcja@balanda.pl, tel. 58/551-67-91, fax 58/550-09-72

baner_redbull_1002piksele