Jeste�my na Google+
Google+

Aktualności

Logo Cyfrowe.pl

Podświetlane logo Cyfrowe.pl zdobi elewację budynku firmy. Wszystko dzięki naszym wspaniałym pracownikom :) (więcej…)
Więcej

Billboard dla Unilever!

Firma Unilever zaufała nam po raz kolejny :) Zamontowaliśmy na fasadzie fabryki bilbordy reklamowe ich produktów. Dziękujemy za zaufanie Unilever (więcej…)
Więcej

Logo dla Genetali oraz VTS

Loga dwóch naszych Klientów umieściliśmy ostatnio na Olivia Business Center. Genetali i VTS prezentują się bardzo okazale na elewacji budynku. (więcej…)
Więcej

Turniej CHAMPION’s CUP w Gdańsku

Wspieramy młodych sportowców! Z przyjemnością zostaliśmy sponsorem turnieju CHAMPION's CUP w Gdańsku, organizowanym przez Polski Związek Kickboxingu oraz Klub „Mali Samuraje”. Mamy nadzieję, że nasze koszulki będą długo cieszyły juniorów. Na zdjęciu Kamila Bałanda w najmłodszymi uczestnikami turnieju.
Więcej

Oznakowanie trójmiejskiego PKM

Już od kilku dni pasażerowie trójmiejskiego PKM mogą cieszyć się z dwóch nowych przystanków! Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ udało nam się wykonać oznakowanie obu stacji w bardzo krótkim czasie. Tablice, tabliczki, semafory... Było co robić! Zabieramy się za nowe projekty, a Wam zostawiamy kilka zdjęć. (więcej…)
Więcej

Nowe logotypy Banku Pekao

W Warszawie na dachach Lipowy Office Park montowaliśmy wyprodukowane w naszej firmie logotypy Bank Pekao. Akcja obejmująca również demontaż starych oznakowań zakończyła się pełnym powodzeniem. (więcej…)
Więcej

Oznakowanie firm BCB i BORGA

Kilka miesięcy temu na elewacji Bałtyckiego Centrum Biznesu w Gdańsku wykonaliśmy konstrukcję pod reklamy wraz z reklamą BCB. Teraz wykonaliśmy zlecenie dla jednego z najemców - firmy BORGA. (więcej…)
Więcej

Reklamy dla Apteki Gemini

Reklamy dla Apteki Gemini były wyzwaniem produkcyjnym i logistycznym. Mieliśmy bardzo mało czasu, a do wykonania był demontaż, produkcja i montaż nowego oznakowania. (więcej…)
Więcej

Oznakowanie firmy Fuji Film

Na znanym nam dobrze budynku Olivia Business Center Six zamontowaliśmy kolejną reklamę. Tym razem dla FUJI FILM. Kolejne wyzwanie, kolejna udana realizacja. (więcej…)
Więcej

Oznakowanie firmy C&J Group

Uczestniczyliśmy w zmianie brandu firmy C&J Group. Na potrzeby rebrandingu firmy wykonaliśmy i zamontowaliśmy logotyp ulokowany na dachu budynku w Gdańsku. (więcej…)
Więcej

Oznakowanie firmy Easy Send Ltd

Dla firmy Easy Send Ltd wykonaliśmy prototypowe oznakowanie salonu w Londynie. Oznakowanie zostało wykonane w eksperymentalnej technologii, która jest autorskim rozwiązaniem naszej firmy. (więcej…)
Więcej

Oznakowanie firmy Mc Gregor

Na zlecenie Centrum Biurowego Neptun wykonaliśmy i zamontowaliśmy na budynku Globe Trade Centre w Gdańsku logotyp firmy Mc Gregor. Logotyp został zamontowany za pomocą specjalistycznych technik alpinistycznych. (więcej…)
Więcej

Oznakowanie firmy Lohmann

Dla firmy Lohmann Polska wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy kompletne oznakowanie nowo wybudowanej hali produkcyjnej w Gdyni. Oznakowanie wykonane zostało w technologii liter przestrzennych oraz logotypów wewnętrznych, montowanych na specjalnym podłożu o nazwie chrobotek reniferowy. (więcej…)
Więcej